İngilizce öğrenirken en önemli unsurun input yani girdi olduğunu söylemiştik.Bu girdilerin sağlanması için bol bol İngilizce kitap ve İngilizce dinleme yapmanız gerektiğini belirtmiştik.İngilizce öğrenmede sorunlar yaşıyorsanız İngilizce nasıl öğrenilir diyorsanız öncelikle Doğal Yaklaşım Metodu ile İngilizce Öğren yazımıza bakabilirsiniz İngilizce kitap ve İngilizce dinleme yaparak İngilizce seviyenizi her geçen gün arttırabilirsiniz.Bu bölümde ise sizlere İngilizce kitap önerilerini sunacağız.

Öncelikle İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için diğer İngilizce Kitap Seviyelerinden başlanması uygundur.Diğer seviyelere aşağıda ki kutucuktan ulaşabilirsiniz.

Yukarıda ki linklerden seviyenize göre İngilizce kitaplara ulaşabilirsiniz.

4.Seviye İntermediate İngilizce Hikaye Kitapları (PDF)

1)Litle Woman İngilizce Pdf

2)Gladiator İngilizce Kitap Pdf

3)Primary Colors İngilizce Kitap Pdf

4)The Godfather İngilizce Kitap Pdf

5)The Time Machine İngilizce Pdf

5 Tane 4.seviye İngilizce hikaye kitabı sizin için eğer diğer 3 seviyeyi de okuduysanız yeterli olacaktır.Yeterli olmadığını düşünüyorsanız daha fazla ingilizce içerik yayınlamamız için bizlere yorum yapabilirsiniz

4 YORUMLAR

  1. merhaba öncelikle teşekkürler yayınladığınız kitaplar için. daha fazla kitap paylaşımı yapabilir misiniz veya kaynağına ulaşım sağlamamızda yardımcı olabilir misiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here