İngilizce hikaye kitabı serimizde ilk olan seviye bir kitaplarına ulaşmak için

SEVİYE 1 İNGİLİZCE HİKAYE KİTAPLARI

SEVİYE 3 İNGİLİZCE HİKAYE KİTAPLARI

SEVİYE 4 İNGİLİZCE HİKAYE KİTAPLARI

İngilizce hikaye kitabı okumak dil edinimde en önemli unsurlardan birini oluşturuyor.Doğal yaklaşım metodu bizlere dile maruz kalmamızı söylüyordu.Peki dile nasıl maruz kalabiliriz der gibi bir haliniz var. Oda diğer dil öğrenme ile ilgili yazılarımızda anlattığımız üzere okuma ve dinleme yöntemi ile.

Doğal yaklaşım metodunu anlamak ve etkili bir şekilde dil öğrenmenin mantığını anlamak için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Unutanlar için,dil nasıl öğrenilir diye ardı ardına soranlar ve ya blogun yeni takipçilerinden olanlar için aşağıdaki kutucuklardan dil edinimi hakkında bilgi alabilirsiniz.

DOĞAL YAKLAŞIM METODU NEDİR?

YABANCI DİL NASIL ÖĞRENİLİR?

YABANCI DİL ÖĞRENMEDEN ÖNCE OKUNMASI GEREKENLER

Gel gelelim bu yazıyı yazma sebemimize 🙂 Burda vermiş olduğum ingilizce hikaye kitaplarını pdf olarak indirebilir istediğiniz yerde açıp telefondan vs okuyabilirsiniz.

Eğer seviye 1 kitapları okumadıysanız ve de bu kitaplar size bir tık zor geliyorsa hemen seviye 1 kitaplarını okuyorsunuz ardından buraya koşarak geliyorsunuz.

SEVİYE 1 KİTAPLAR

Seviye 2 İngilizce Hikaye Kitapları

1 )Moby Dick

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

2)Anne of Green Gables

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

3)Black Beauty

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

4)Alice is in Wonderland

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

5)Treausure Island

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

9 YORUMLAR

  1. Seviyelerin kitap analizlerini yapamaz misiniz rica etsek. Bu şekilde ilerleyenler için çok faydalı.Eminim kaç kişi hevesle başlayıp bırakıyor sonradan. İnanin bir kişi bile takip etse bu çok güzel bir sonuç olsa gerek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here