İngilizceyi geliştirmenin en önemli yollarından birisinin seviyenize göre ingilizce kitap okumak diğerinin ise seviyenize göre İngilizce dinlemek olduğunu Doğal Yaklaşım ile İngilizce Öğrenmek yazısında paylaşmıştım.

Öncelikle İngilizce seviyenize göre bir seçimde bulunup bu İngilizce edinim çalışmasına katılmalısınız.İngilizce seviyenizi merak ediyorsanız İngilizce Seviyesi yazımızı okuyabilirsiniz.Seviyenizi öğrendikten sonra aşağıdaki seviyenize göre sınıflandırılmış kitaplardan başlayabilirsiniz.

Bu yazımızda ise sizlere diğer seviyeleri bitirdiyseniz ve sıkıntınız kalmadıysa artık son iki seviye olan 5-6 seviyesindeki kitapları sunacağım.Bu kitapları okuduğunuzda anlamakta sıkıntı çekmeyip,sözlüğe sürekli bakma ihtiyacınız kalmıyorsa seviyenizi arttırmanızı tavsiye ederim.Bu seviyeye gelen birisi İngilizceyi baya bir halletmiş demektir.Bu seviyelerden sonra romanlar,gazeteler,dergiler ve elinizde hangi materyaller varsa onları okumaya başlayabilirsiniz.

Eğer kendinizde hala bir eksiklik hissederseniz lütfen ya seviyenizi kontrol edin.Ya da daha fazla kitap okumaya çalışın.Eğer kitap kaynaklarına ulaşamıyorsanız da yorum yapmanız yeterli olacaktır.

5-6. Seviye İngilizce Okuma Kitapları Pdf

1)More Tales from Shakespeare (İngilizce kitap)

2)Prime Suspect (İngilizce kitap)

3)The Body (İngilizce kitap)

4)The Mayor Of Caterbridge (İngilizce kitap)

5)The Firm (İngilizce kitap)

6)The Pelican Brief (İngilizce kitap)

7)Misery (İngilizce kitap)

8)The Enemy (İngilizce kitap)

9) Meteor and Other Stories (İngilizce kitap Oxford Bookworms)

10) The Riddle of the Sands (İngilizce kitap Oxford Bookworms)

11) Do Androids Dream of Electric Sheep (İngilizce kitap Oxford Bookworms)

12) The Accidental Tourist (İngilizce kitap Oxford Bookworms)

13) The Woman in White (İngilizce kitap Oxford Bookworms)

14) Cry Freedom   (İngilizce kitap Oxford Bookworms)

15) Wuthering Heights (İngilizce kitap Oxford Bookworms)

16)Tess of the d’Urbervilles (İngilizce kitap Oxford Bookworms)

17) American Crime Stories (İngilizce kitap Oxford Bookworms)

Arkadaşlar 5 ve 6 seviye İngilizce hikaye kitapların hepsi bu kadar bu seviyeyi geçtiğinizde roman okuyabilirsiniz.Linklerde sıkıntı olduğunu görürseniz bize bildirmeyi unutmayın.

4 YORUMLAR

    • Benim telefonumda girebiliyorum.İlk önce indire tıklayın.Sonra devam et tuşu gelene kadar bekleyin ardından devam et butonuna tıklayın.Diğer pencerede açılmış olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here