Yine içinde bir daralma,bunalma,başarısızlık hissi var ve bu hislerden artık sıkıldın,bir an önce yeni şeylere odaklanmak motive olmak istiyorsun.Bu isteğini bildiğim için sana özel kendi seslendirdiğim sana motivasyon kazanmada epey bir yardımcı olacak motivasyon videoları listesini aşağıda paylaşıyorum.Ama öncelikle seninle iki laflamak istiyorum

Öncelikle motivasyonunu artırmanda yardımcı olacak içerikler şunlar:

Motivasyon Senin Hayatın Senin Kararların

Kalıcı Motivasyon Sağlayacak 5 Alışkanlık

Yukarıdaki yazılarımız ile motivasyonuna bir nebze iyilik yapabilirsin.

Motivasyon Videoları Sana Motivasyon Kazandırır mı?

İnsan sürekli kötü hissetmeye gerçekten meyillidir.Yataktan bir saat geç çıksan bile bu senin moralini,motivasyonunu ciddi anlamda etkileyebilir ve de o günden sana hayır gelmez.Peki motivasyon videoları senin motivasyonunu arttırabilir mi?

Pek tabi evet ama bir de şöyle bir görüntüsü vardır bu yolun. Motivasyon videoları konuşmaları seni anlık olarak motive edebilir çalışmanı sağlatabilir hatta gününü bile mutlu geçirmeni sağlayabilir ama yinede sadece bu motivasyon videolarına bağlı kalarak yaşamak sence ne kadar doğrudur?Bir bağımlılık gibi düşündürmeye başlıyor.Hep duymuşsunuzdur sigara içenlerden ya ben sigara içiyorum mutlu oluyorum içmediğim an ise aşırı mutsuz,sinirli oluyorum vs.Dikkat ettiysen bağımlılık semptomları bu şekildedir.Peki motivasyon videoları izlememeli misin?

Elbette buna da koca bir hayır diyorum.İzlememeni tavsiye etsem bir motivasyon video editi için 8 saat uğraşır mıydım sence?Peki motivasyon videoları nasıl izlenmeli?

Motivasyon Videoları Nasıl izlenmeli?

Motivasyon videolarını arada izlemeni şiddetle tavsiye ederim ama bundan daha önemli unsur ise senin kendi kendine disiplin sanatını öğrenmiş olman.Disiplin motivasyon gibi geçici değil uzun dönem motive kaynağıdır.Kendi kendine disiplin sanatını geliştirdiğinde o motivasyon videolarına ihtiyacın bile olmayacak arada açıp keyiflenmek için izleyeceksin sadece.

Çok konuştum de mi hadi listeye geçelim :

Motivasyon Videoları – Yap Motivasyon videosu

Motivasyon Videoları – Başla Motivasyon videosu

Motivasyon Videoları – Değişim Motivasyon videosu

Yukarıda görmüş olduğunuz motivasyon videoları sizlerin anlık motivasyon ihtiyacını sağlayacaktır.Fakat dediğim gibi kendi kendinizi disiplin etmezseniz hiç bir motivasyon videosu sizde kalıcı tesir bırakmayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here